2019-05-13

IV NIEDZIELA WIELKANOCY                       12.05.2019

1. Zapowiedzi: Sylwester Strumidło, kawaler Maził i Magda Diana Rykała, panna z Bełżca, parafii Bełżec – II

Magdalena Powroźnik, panna z Wólki Łosinieckiej i Dominik Matczak, kawaler z Częstochowy, parafii św. Stanisława BM – II

1. W przyszłą niedzielę o godz. 11.30 rocznica I Komunii św. Dzieci zapraszam do spowiedzi codziennie przed majówką o godz. 18.00.
  2. Dziękuję mieszkańcom Łosińca II za wczorajszą pracę. Wszystkie ławki z naszego kościoła dokładnie oczyścili ze starego lakieru i zabrudzeń i przygotowali do malowania. dziękuję za wczorajszą pracę: Leszek Lipian, Jolanta Kudyba, Roman Wdowiak, Jan Wójtowicz, Bogdan Obirek, Edward Pilipiec, Józef Pilipiec, Mirosław Prus, Paweł Prus, Mieczysław Maciejko, Mieczysław Ważny,Bogdan Paska, Henryk Ciećko. Dziękuję szczególnie Dariuszowi Pilipcowi za pracę i zorganizowanie tej pracy.
  3. Zapraszam na jutro inne osoby z Łosińca na godz. 9.00 – mężczyzn i kobiety. Ławki trzeba przetrzeć wilgotnymi ścierkami i pomalować – najpierw impregnatem, potem lakierem. Może ktoś ma dwie, trzy godziny czasu o dowolnej porze, może po południu, niech przyjdzie. Wspólnymi siłami pięknie odnowimy ławki do odnowionego kościoła.
  4. Sprzątanie:- rodzice dzieci rocznicowych – proszę przyjść w sobotę na 10.00. Część osób poproszę o pomoc przy kościele i plebanii.