UROCZYSTOŚĆ OBJAWIENIA PAŃSKIEGO 6.01.2019

1. Spotkanie Przyjaciół Oblubieńca w piątek o 18.00 w sali na plebanii. W tym tygodniu rozważamy dwunasty tydzień Ewangelii wg św. Marka.

2. Orszak Trzech Króli – dziękuję wszystkim za uczestnictwo, szczególnie Trzem Królom, wszystkim dzieciom i dorosłym, dziękuję orkiestrze.

3. Dziękuję za ofiary na remont kościoła z Ulowa trzy bezimienne po 100 zł, jedna z Łasoch 100 zł, dwie z Łasoch po 200 zł, Janina Kornat z Wólki – 200 zł, Wioletta Kotyło – 300 zł.

4. Kolęda:

Poniedziałek od 9.00 Kolonia Świdy, od rodz. Zubów

Wtorek od 9.00 Wólka Duża od rodz. Pasków do Krawców.

Środa od rodz. Bujarów do końca od 11.00.

Czwartek od godz. 13.00 Zawadki od rodz. Gozdków do Mariana Szawary.

Piątek od 13,00 dalsza część Zawadek

Sobota – Maziły od 9.00 Zagrodniki i dalej do rodz. Mrozów

5. Proszę radnych o dostarczenie mi zbiorowych list ofiar, złożonych na remont kościoła za rok 2018. Będę je odczytywać w najbliższym czasie.

Święty Michale Archaniele, wspomagaj nas w walce, a przeciw niegodziwości i zasadzkom złego ducha bądź nam obroną. Oby go Bóg pokonać raczył. Pokornie o to prosimy. A Ty, Wodzu zastępów anielskich, szatana i inne duchy złe, które na zgubę dusz ludzkich po tym świecie krążą, mocą Boża strąć do piekła. Amen.