Ogłoszenia

II Niedziela Bożego Narodzenia 5.01.2020

OGŁOSZENIA

 1. Dziś po sumie będą wystawione jasełka w wykonaniu uczniów naszej szkoły. Dziękuję za ich przygotowanie paniom Magdalenie Syty Koper i Natalii Bondyrze.

 2. Jutro Uroczystość Objawienia Pańskiego, popularnie zwana świętem Trzech Króli. Msze św. jak w niedzielę.

 3. Przed sumą zorganizujemy orszak Trzech Króli. Zbierzemy się przed szkołą i za piętnaście dwunasta wyruszymy do kościoła. Na stoliku leży kilkadziesiąt kartonowych koron. Możemy je kupić za złotówkę.

 4. Dziękuję za ofiary na kościół z Ulowa bezimienne, jedna sto zł i jedna dwieście zł.

 5. W całej diecezji trwają wybory do rad parafialnych. Minęła bowiem pięcioletnia kadencja ich działalności. Jutro przynieśmy ze sobą karteczki z napisanym imieniem i nazwiskiem kandydata na radnego oraz miejscowość, z której pochodzi. Okręgami wyborczymi są poszczególne miejscowości naszej parafii. Postaram się przygotować też na wszelki wypadek karteczki i położyć je na stoliku. Dodam tylko, że z obecną Radą współpracuje mi się bardzo dobrze.

 6. W wizycie duszpasterskiej w tym tygodniu będzie mi pomagać ks. Krzysztof Portka od godz. 13.00.

 • jutro od 14.00 odwiedzę rodziny z Łosińca od rodz. Kozickich do Stanisławy Najdy

 • We wtorek odwiedzimy już we dwóch Wólkę Dużą. Ja od 9.00 od rodz Mandziuków, ks. Krzysztof od. 13.00 z drugiego końca.

 • Środa Maziły. Ja rozpocznę od godz. 9.00 od rodz. Ciećków, ks. Krzysztof od g. 13.00 od rodz. Szarowolców.

 • Zawadki odwiedzimy w czwartek od godz. 13.30 z dwóch stron.

 • Łasochy w piątek od 13.30 też z dwóch stron.

 • W sobotę, tym razem od godz. 10.00 Kolonia Świdy z dwóch stron, potem ok. 14.00 od rodz. Panasiewiczów i Kolonia Łosiniec.