Ogłoszenia

IV Niedziela Wielkiego Postu                            15.03.2020

OGŁOSZENIA 

  1. W środę, 25 marca, wypada uroczystość Zwiastowania Pańskiego. Msze św. w Łosińcu o 8.00 i 18.00, w Ulowie o 16.00. Jest to dzień adopcji dziecka poczętego. Można to zrobić w domu np podczas Mszy św. odprawianej przez ks. Biskupa Mariana w sanktuarium w Tomaszowie o godz. 17.00. Szczegóły znajdziemy na stronie diecezji.
  2. Są też nowe zalecenia biskupa. Możemy je przeczytać na stronie naszej parafii, lub na stronie diecezji.
  3. Zapraszam w piątek o 18.00 na drogę krzyżową.
  4. Przypominam, że w sobotę o 18.00 jest Msza św. niedzielna.
  5. W tym szczególnym czasie zachęcam do gorliwej modlitwy. Odprawiajmy drogi krzyżowe, gorzkie żale. Możemy codziennie uczestniczyć we Mszy św. transmitowanej przez różne media. Zachęcam też, aby w oknach wystawić odraz Pana Jezusa, albo Matki Najświętszej. Wieczorem zapalić w oknie gromnicę. Będzie to znak naszego powierzenia się Bogu pod opiekę.
  6. Wiemy, że nie będzie rekolekcji wielkopostnych. W nieco późniejszym czasie będę mieć dyżury w konfesjonale, żeby każdy kto chce skorzystał ze spowiedzi.

Na rekolekcje zamówionych jest sporo Mszy św. Proszę, żeby zgłaszać się do mnie po to, by ustalić nowy termin ich odprawienia.