Ogłoszenia

NIEDZIELA PALMOWA                           5.04.2020

OGŁOSZENIA

 1. Niedzielą Palmową rozpoczynamy w Kościele obchody Wielkiego Tygodnia. Czeka nas niestety bardzo wiele zmian z powodu epidemii. Niemniej jednak wszystkie zaplanowane liturgie odbędą się normalnie, choć w większości z nich nie będziemy mogli uczestniczyć.
 2. Jutro i pojutrze od 18.00 do 19.00 będzie wystawienie Najświętszego Sakramentu i możliwość spowiedzi. Będę spowiadać w drugiej zakrystii. W Wielką Środę będzie to po Mszy św. o godz.18.00.
 3. We wszystkich liturgiach możemy uczestniczyć za pomocą mediów.
 4. Na stronie diecezji jest kilka nowych rozporządzeń i rad dotyczących przeżywania Triduum Paschalnego i Wielkanocy.
 5. Zaczyna działać też nasza strona internetowa. Nie jest jeszcze całkowicie ukończona, ale można już na niej umieszczać informacje.
 6. W kościele mamy kraty przy głównych drzwiach. Kościół będzie otwarty w ciągu dnia. Można więc wejść do środka na modlitwę. Dziękuję za wykonanie i montaż tych krat Edwardowi i Mariuszowi Łasochom.
 7. W Wielki Czwartek Msza Wieczerzy Pańskiej o godz. 18.00.
 8. W Wielki Piątek Liturgia na cześć Męki Pańskiej o godz. 15.00.

Kościół będzie otwarty do godz. 20.00 do adoracji.

 1. Od rana w Wielką Sobotę można będzie adorować Najświętszy Sakrament.
 2. Liturgia Wigilii Paschalnej rozpocznie się o godz. 22.00. Będzie to najważniejsza i centralna liturgia zmartwychwstania Pańskiego. Nie będzie na początku poświęcenia ognia. Liturgia miła być zakończona nad ranem procesją rezurekcyjną, ale jej raczej nie będzie.
 3. W Niedzielę Zmartwychwstania Pańskiego, pierwsza Msza św. w Ulowie o godz. 8.00 – bez procesji, potem w Łosińcu o 10.00 i 12.00.
 4. W Poniedziałek Wielkanocny porządek Mszy niedzielny.