XXXIV  NIEDZIELA ZWYKŁA                  15.11.2020

UROCZYSTOŚĆ JEZUSA CHRYSTUSA KRÓLA WSZECHŚWIATA

1. Dzisiejsza niedziela jest ostatnią niedzielą roku liturgicznego. W przyszłą niedzielę rozpoczynamy adwent i w związku z tym będzie też zmiana godzin odprawiania Mszy św. w niedzielę. W Łosińcu o godz. 7.00 i 12.00, w Ulowie o 9.00.
  2. W tę sobotę będzie już Msza św. z niedzieli i jednocześnie pierwsze roraty. Pamiętajmy o lampionach zarówno w sobotę wieczorem, jak też w niedzielę rano.
  3. Na cmentarzu mamy już ułożone w całości betonowe ogrodzenie o długości 90 mb. Dziękuję za Jego wykonanie.
  4. Dziękuję za ofiary złożone na potrzeby naszej parafii: Jan Krzysztof Jadczyszyn z Puław 200 zł i Stanisław i Krystyna Turowie 300 zł.
  5. W środę będą odebrane elektrośmieci. Gdyby ktoś jeszcze coś miał, to można przywieźć.
  6. Zmarła śp Edwarda Rorat z Łasoch. Pogrzeb w poniedziałek o godz. 14.00 w kaplicy.