II NIEDZIELA ADWENTU 06.12.2020

OGŁOSZENIA

  1. Zapowiedzi: Edyta Wdowiak, panna z Łosińca i Mateusz Mikuła, kawaler z Pasiek, parafii św. Józefa w Tomaszowie Lub. – I
  2. Dziś poświęcamy opłatki wigilijne. Z oczywistych przyczyn w tym roku radni nie dostarczą ich do naszych domów. Generalnie opłatki możemy nabyć w kościele po Mszach świętych. Będą też dyżury radnych w odpowiednich godzinach poza godzinami odprawiania Mszy św. tak, żeby każdy mógł te opłatki nabyć. Pewną część opłatków będą też mieli radni u siebie w domu. Można do nich zadzwonić i oni przyniosą je do domu.
  3. We wtorek 8 grudnia Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP. Zapraszam na Mszę św. roratnią o godz. 17.00.Jak co roku, do nabycia są świece Caritas jako wigilijne dzieło pomocy dzieciom.Po raz pierwszy w ten adwent będziemy odprawiać Nowennę do Bożego Narodzenia. Od 16 grudnia, codziennie do wigilii Bożego Narodzenia będziemy się spotykać na tej modlitwie. Jest możliwość zamówienia na te dni intencji Mszy św.Tak jak w ubiegłym roku, tak też w tym w wigilię rano będzie odprawiona Msza św., w której można wspomnieć bliskich zmarłych, z którymi nie spotkamy się przy wigilijnym stole. Można już ich zapisywać.

Opłatki dla mieszkańców Ulowa będą w kaplicy w Ulowie.

Więcej informacji szczegółowych podam za tydzień.