Aktualności

II NIEDZIELA WIELKANOCY 5.04.2021 Święto Bożego Miłosierdzia

OGŁOSZENIA

  1. Zapowiedzi: Marlena Buczek, panna z Łosińca i Marcin Wronka, kaw. z Tomaszowa, parafii NSPJ – II
  2. W środę, 14 kwietnia obchodzimy 1055 rocznicę chrztu Polski. Wywieśmy flagi na tę okoliczność. Tego dnia zapraszam młodzież przygotowującą się do bierzmowania na wspólną modlitwę, podczas której odbędzie się odnowienie przyrzeczeń chrztu świętego. Zapraszam też rodziców. Proszę przynieść swoje świece chrzcielne. Nabożeństwo rozpocznie się o godz. 17.00 przy chrzcielnicy.
  3. Proszę też o pomoc rodziców tej młodzieży. Zapraszam w przyszłą sobotę na godz. 10.00. Proszę przynieść ze sobą np. wkrętarkę, wiertarkę. Może najpierw proszę rodziców uczniów klasy ósmej. Gdyby ktoś chciał przyjść wcześniej, np. środa, czwartek po południu, to oczywiście też może; tyle tylko, żeby to były przynajmniej dwie- trzy osoby jednocześnie.
  4. Dziękuję za sprzątanie.
  5. Zmarła: w czwartek moja mama Stefania. Pogrzeb będzie jutro w parafii p.w. św. Bartłomieja Ap. w Goraju o godz. 12.00. Proszę o modlitwę. Będzie mi też miło, gdyby ktoś zechciał przyjechać na ten pogrzeb. Kościół jest dość duży, spory jest też plac wokół kościoła. Dziękuję też za Msze św., które zamawiacie za moją zmarłą Mamę.
Przewiń do góry