IV NIEDZIELA WIELKANOCY 25 .04.2021

OGŁOSZENIA

 1. Zapowiedzi: Agata Sikora, panna z Ulowa i Łukasz Dul, kaw. z Aleksandrowa I, par. św. Stanisława w Górecku Kościelnym – II
 2. W sobotę rozpoczynamy nabożeństwo majowe, codziennie o godz. 18.00. W niedzielę przed sumą.
 3. W przyszłą niedzielę w naszej parafii będzie wizytacja kanoniczna, której dokona bp Mariusz Leszczyński. Ks. biskup przyjedzie najpierw do Ulowa na godz. 10.00, potem do kościoła na godz. 12:00. Podczas tej Mszy św. odbędzie się sakrament bierzmowania.
 4. Dziękuję za ofiary na kościół: Małgorzata Szymani z Tomaszowa – 100 zł, Małgorzata Caryk z Grabowicy – 50 zł.
 5. Dziękuję też za ofiary, jakie ciągle spływają na potrzeby naszej parafii, w tym na zapłatę za ogrzewanie kościoła i wywóz śmieci z cmentarza.
 6. Dziękuję za wczorajszą pomoc rodzicom młodzieży przygotowującej się do bierzmowania: Krzysztof Wójtowicz, Grzegorz Wójtowicz, Adam Żółkwa, Marek Kędra i Mariusz Niedużak.
 7. Kandydatów do bierzmowania zapraszam na spotkanie w środę na godz. 17.00. Na spowiedź zapraszam w sobotę o godz. 9:00.
 8. Po spowiedzi proszę o sprzątanie kościoła, prace porządkowe rodziców następujących osób: Julii Borowicz, Bartosza Bosiaka, Gabrieli Byry, Pawła Ciećki, Gabrieli Kapuśniak, Julii Kijko, Jakuba Mucy, Natalii Ostromęckiej, Julii Palak, Karoliny Paski, Bartłomieja Sitarczyka, Joanny Skwarek, Dominiki Syty, Kacpra Wawrzusiszyna, Bartłomieja Wójtowicza, Wiktorii Wójtowicz, Emilii Skiby. Może to być też we wszystkie pozostałe dni tego tygodnia po południu. Wystarczy się umówić.
 9. Dziękuję za kolejne Msze św. za moją zmarłą Mamę Stefanię: Markowi Wyskielowi, Jolancie i Ryszardowi Piechnikom i za osiem Mszy św. ofiarowanych przez mieszkańców Ulowa.
 10. W przyszłą niedzielę podziękujemy też za wieloletnią pracę panu kościelnemu Michałowi Piturze. Jego miejsce zajmie p. Lucjan Obirek. On też przejmie opiekę nad cmentarzem. Oczywiście pana Michała nie żegnamy, bo będzie jeszcze w miarę swoich możliwości wspierać p. Lucjana, pomagać mu i wprowadzać go w jego nowe obowiązki.
 11. Zmarł: Eugeniusz Nowak z Maził. Pogrzeb jutro o godz. 16:00 w kaplicy Bożego Miłosierdzia.