Uroczystość Zesłania Ducha Świętego 23.05.2021

OGŁOSZENIA

  1. Jutro święto Matki Kościoła. Msze św. o godz. 8:00 i 18:00, w Ulowie o 10:00.
  2. W przyszłą niedzielę obchodzimy Uroczystość Trójcy Przenajświętszej. Jest to dzień pierwszej Komunii św. w naszej parafii. Ta uroczystość odbędzie się o godz. 12.00. W związku z tym, proszę, aby osoby spoza rodzin tych dzieci, w miarę możliwości przyszły do kościoła na godz. 8.00, czy też do Ulowa na godz. 10.00.
  3. Dzieci zapraszam w piątek na godz. 18.00 ze świecami chrzcielnymi. Przed majówką będzie odnowienie przyrzeczeń chrzcielnych. Świece mogą przynieść też rodzice.
  4. Spowiedź dla dzieci i rodziców będzie w sobotę o godz. 9.00.
  5. Dziękuję za ofiarę: Krystyna Wawrzusiszyn z Ulowa – 100 zł.
  6. Dziękuję za pracę przy ogrodzeniu cmentarza i porządki przy kościele panom z rodzin dzieci pierwszokomunijnych. Byli: Ryszard Margol, Mirosław Zub, Sławomir Kuryło, Mariusz Niedużak, Kacper Niedużak, Mariusz Suski
  7. Ostatni tydzień maja. Czuję się jak głos wołającego na pustyni: zapraszam na majówkę.
  8. Dziękuję za sprzątanie.