XII NIEDZIELA ZWYKŁA                                                      20.06.2021

Zapowiedzi:

Ewelina Gozdek, panna z Zawadek i Krzysztof Buchajczuk, kawaler z Horyszowa. Parafii Horyszów – I.

Karolina, Szczerbińska, z domu  Kudyba i Kamil Szczerbiński, związani cywilnie, oboje z Łasoch – I,

Tomasz Ożga, kawaler z Łosińca i Luiza Borkowska, panna z Kwidzynia, par. Świętej Trójcy – II

Grzegorz Malec, kawaler z Kunek i Joanna Malec z domu Mołczan, panna z Łabuń Reformy, parafii w Łabuniach – II

W następną niedzielę wypada odpust w Ulowie ku czci narodzenie św. Jana Chrzciciela. Z tego powodu, jak co roku jest zmiana godzin odprawiania Mszy św. W Łosińcu Msze św. będą o godz. 8.00 i 10.00, w Ulowie o godz. 12.00.

Sama uroczystość wypada 24 czerwca. Zapraszam na Mszę św. o godz. 18.00.

W piątek zakończenie roku szkolnego. Rozpocznie się od Mszy św. o godz. 8:15, po niej przemarsz ze sztandarem do szkoły i tam dalsza część. Zapraszam na tygodniu dzieci do spowiedzi.

Dziękuję za sprzątanie.