OGŁOSZENIA

 XXIV  NIEDZIELA ZWYKŁA                                                      12.09.2021

Dzień beatyfikacji sług Bożych: kard. Stefana Wyszyńskiego i m. Elżbiety Róży Czackiej

Dziękuję za pracę w sobotę panom z Zawadek. Byli: Krzysztof Malec, Michał i Jarosław Gęborys, Waldemar Sikora, Marian Szawara, Zbigniew Mikuła, Wiesław Korga, Ryszard Korga, Zbigniew Niedźwiedzki

Na cmentarzu wszystkie przęsła są już zamontowane, uporządkowane pomieszczenie gospodarcze, w którym złożymy na zimę ławki spod kościoła.Serdecznie dziękuję za Waszą pracę

Dziękuję za ufundowanie obrusów do naszego kościoła Karolinie i Grzegorzowi Strumidłom.

Dziękuję za obecność na pogrzebie mojego Taty we wtorek w Goraju, dziękuję za wyrazy współczucia, za zamawiane Msze św. w jego intencji. Tak się złożyło, że w ciągu paru miesięcy umarli mi oboje rodzice. I skończył mi się nagle dom rodzinny. Mam poczucie osamotnienia, bo odeszły najbliższe mi osoby, nie mam już nikogo tak bliskiego na tej ziemi. W sytuacji księdza jest to szczególnie dotkliwe. Tym większą mam nadzieję, że w tej parafii nie będę się czuł jako ktoś obcy, ale jako swój. Ktoś potrzebny.Jutro 13 dzień września.

Zapraszam na nabożeństwo fatimskie o godz. 18.00. Po Mszy św. będzie już ciemniej, możemy więc zabrać ze sobą lampiony, świece.

W następną niedzielę, jak co roku, będziemy się modlić za poległych na naszej ziemi żołnierzy Armii Kraków, którzy spoczywają na łosinieckim wojennym cmentarzu.   W tym roku nie będzie przemarszu. Spotykamy się na cmentarzu o godz. 11:00.      

11:15 rozpoczęcie uroczystości: odśpiewanie hymnu państwowego, powitanie gości  

11:30 część artystyczna w wykonaniu dzieci z naszej szkoły,

12:00 Msza św. i złożenie wieńców.