OGŁOSZENIA

XXVI NIEDZIELA ZWYKŁA 26.09.2021

  1. W najbliższy wtorek, w wigilię odpustu zapraszam na Mszę św. o godz. 18.00 do kaplicy na naszym cmentarzu. Będziemy się modlić za zmarłych parafian i wszystkich naszych bliskich. Msza św. będzie poprzedzona koronką do Bożego Miłosierdzia, która rozpocznie się o godz. 17.30.

2. W środę 29 września będziemy obchodzić uroczystość odpustową ku czci św. Michała Archanioła. Msza św. w Ulowie o godz. 10.00, w Łosińcu o godz. 12.00 i  o 18.00.  Uroczystościom będzie przewodniczyć ks. Jerzy Piluś, wieloletni misjonarz w Azerbejdżanie, Gruzji i od szeregu lat w Abchazji. Taca z tego dnia będzie przeznaczona dla niego.

3. W piątek 1 października I piątek miesiąca. Msza św. w Ulowie o godz. 16.00. Pół godz. wcześniej spowiedź. Spowiedź w Łosińcu rozpocznie się o godz. 18.00. W tym czasie będzie odmawiany różaniec, po nim Msza św.

4. W sobotę I sobota miesiąca. Zapraszam na nabożeństwo i Mszę św. o godz. 18.

5. Dziękuję za sprzątanie.