TRIDUUM PASCHALNE

Wielki Czwartek od Mszy Wieczerzy Pańskiej o godz. 18.00. Po niej godzinna adoracja Najświętszego Sakramentu w tzw ciemnicy.

W Wielki Piątek o godz. 14:20 rozpoczniemy Drogę Krzyżową, po niej Liturgia na cześć Męki Pańskiej. Adoracja Najświętszego Sakramentu będzie do godz. 23:00. O godz. 22:00 rozpoczniemy śpiew trzech części Gorzkich Żali. Wcześniej adorację przeprowadzi grupa Olszanka z Wólki Łosinieckiej

W Wielką Sobotę nie sprawuje się żadnej liturgii. Jest za to tradycyjne błogosławieństwo pokarmów. Będzie ono miało następujący przebieg:

Ulów – 9:00,

Łasochy 9:15,

Kunki 9:30,

Łosiniec kościół 9:45,

Wólka Duża 10:00,

Łosiniec II 10:15,

Maziły 10:45

Adoracja Najświętszego Sakramentu w grobie Pańskim do godz. 22:00.

Wigilia Paschalna rozpocznie się o godz. 22:00.

Druga zakrystia jest zarezerwowana dla rodziców z dzieckiem do chrztu. Nocna Liturgia Paschalna jest właściwym celebrowaniem zmartwychwstania Pana Jezusa. Dlatego zakończymy ją procesją rezurekcyjną. Pamiętajmy o przyniesieniu świec, lampionów.