OGŁOSZENIA

XXIII  NIEDZIELA  ZWYKŁA                             04.09.2022

1. Zapowiedzi: Marek Kozicki, kawaler z Łosińca i Anna Komadowska, panna z Majdanu Górnego, par. Zw. NMP w Tomaszowie Lub. – II

Tomasz Groch, kawaler z Kunek i Klaudia Wołoszyn, panna z Domostawy, parafii MB Królowej Polski w Domostawie – I.

2. W czwartek 8 września będziemy obchodzić Święto Narodzenia NMP, znane u nas jako święto MB Siewnej. Msze św. z poświęceniem ziarna siewnego będą odprawione w Ulowie o godz. 16.00 i w Łosińcu o godz 18.00.

3. Dziękuję za pomoc w sobotę przy pracach porządkowych Marianowi Hałasie z Łasoch, Pawłowi Przytule z Wólki Łosinieckiej i Lucjanowi Obirkowi.

4. Dziękuję za ofiary związane z wydatkami cmentarnymi.

5. Jak już mówiłem zapłaciłem całą kwotę za inwentaryzację cmentarza, za wszystkie inne prace z tym związane, za wywóz śmieci nie mamy żadnych zaległości, zostało jeszcze parę złotych na zaległe wydatki. Serdecznie dziękuję za złożone ofiary, również te na utrzymanie czystości i porządku na cmentarzu; dziękuję też wszystkim osobom, które zaangażowały się w zbiórkę.

6. Zapraszam na codzienną Mszę św. poza poniedziałkiem. Wreszcie po latach doszliśmy do takiej sytuacji, że jest na tyle dużo intencji mszalnych, że Eucharystia może być sprawowana codziennie. Dobrze by było, żeby wyrobić sobie taki nawyk przyjścia na pół godzinki wieczorem na Mszę św. Cieszę się, że już uczestniczą w niej z reguły dwie, trzy osoby poza zamawiającą rodziną, ale mam nadzieję, że będzie nas więcej.

7. Jest do nabycia tygodnik Niedziela.