XXVIII  NIEDZIELA  ZWYKŁA  09.10.2022

OGŁOSZENIA

  1. Na pomoc dla chorej Gabrysi Bryk na operację serca w USA zebraliśmy 12030 zł. i 30 dolarów. Jeszcze dziś można składać ofiary, gdyby ktoś tydzień temu  zapomniał.
  2. Dziś we wszystkich kościołach odbywa się liczenie wiernych uczestniczących we Mszach św. i przystępujących do Komunii św.
  3. Dziękuję za ofiarę na potrzeby parafii od Marii Janiuk z Łosińca – 200 zł.
  4. Jutro po Mszy św. zapraszam na spotkanie chętnych do bierzmowania wraz z rodzicami.
  5. W czwartek wypada 13 dzień października. Tego dnia odbędzie się ostatnie w tym roku nabożeństwo fatimskie. Z tego powodu nie będzie różańca o godz. 17:30, ale po Mszy św. o godz. 18:00. Będzie to procesja różańcowa, na którą przynieśmy lampiony. Zapraszam zwłaszcza kandydatów do bierzmowania. Zapraszam też dzieci pierwszokomunijne i wszystkich na wspólną modlitwę pokutną za grzechy swoje i świata.
  6. Przypomnę, że w pozostałe dni, również w sobotę nabożeństwo różańcowe odprawiane jest o godz. 17:30.
  7. W przyszłą niedzielę w całej Polsce obchodzony będzie Dzień Papieski i możliwość wsparcia najuboższej młodzieży w dalszej edukacji. Już teraz dziękuję Szkole Podstawowej w Łosińcu za włączenie się w tę akcję, również przez zorganizowanie jej na terenie szkoły w formie np. zakupu kremówki i innych atrakcji.