XXXIII  NIEDZIELA  ZWYKŁA 13.11.2022 OGŁOSZENIA

1. W następną niedzielę będziemy obchodzić Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata. Będzie to ostatnia niedziela tego roku liturgicznego. Odpust w Hucie Różanieckiej.
  2. Dziś po sumie dzieci z naszej szkoły wystawią piękne przedstawienie z okazji naszego narodowego święta 104. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości.
  3. Dziękuję za ofiarę anonimową 600 zł złożoną na ołtarz św. Józefa.
  4. Przy tej okazji przypomnę, że za ten ołtarz mamy do zapłacenia ostatnią już ratę w wysokości 10 tys. zł. Na ten cel będą przeznaczone ofiary złożone przy okazji opłatków. Pozostałe pieniądze chcę przeznaczyć na kilka figur do szopki. Będą to figury duże, ok. 160 cm wysokości. Są one dość drogie, ale można je kupować pojedynczo. Zakupię więc tyle, ile nam zostanie po zapłaceniu za ołtarz.
  5. Używane do tej pory figury z Łosińca chcę przekazać do Ulowa.