IV NIEDZIELA ADWENTU 18.12.2022

OGŁOSZENIA

 1. Wczoraj wieczorem rozpoczęliśmy rekolekcje adwentowe, które prowadzi znany nam ks. Jurij. Jutro dzień spowiedzi i zakończenie rekolekcji. Msze św. w Łosińcu będą odprawione o godz. 8:00, 16.00 i 18.00, w Ulowie o godz. 10:00. Ofiary z tego dnia będą przeznaczone dla ks. Jurija. Jeżeli jest to możliwe, to przyjdźmy wcześniej. Dzieci, zwłaszcza te do bierzmowania zapraszam na godz. 16,00. Jeżeli nie będzie to odpowiednia godzina, to oczywiście można przyjść na inną.
 2. Dziękuję za dostarczenie opłatków do domów naszej parafii. Więcej szczegółów podam następnym razem. Nie ma kto dostarczyć opłatków do części Kunek. Pan Józef Wójtowicz przyniósł je do mnie. Gdyby ktoś chciał, to można je dziś, czy jutro zabrać i roznieść po wsi, albo nabywać w zakrystii.
 3. Przez cały tydzień będziemy się przygotowywać do Świąt Narodzenia Pańskiego przez śpiewanie Nowenny do Dzieciątka Jezus. Ze względu na pracę Pana Organisty przesuniemy odprawianie nowenny i Mszy św. na godz. 18.00. Ostatnia nowenna i Msza św. za najbliższych zmarłych będzie odprawiona w sobotę 24 grudnia o godz. 9:00.
 4. Pasterka będzie odprawiona o godz. 23.00.
 5. W przyszłą niedzielę będziemy świętować Uroczystość Narodzenia Pańskiego, a w poniedziałek 26 grudnia święto św. Szczepana. Porządek Mszy św. niedzielny.
 6. Dziękuję za ofiary: Krystyna i Stanisław Tur – 200 zł i p. Jolanta Łupina (PTTK) z Lublina,  ofiarowała na zakup figury Matki Bożej do szopki 1000 zł.
 7. Chorych odwiedzę w środę po południu.
 8. Zachęcam do nabywania świec wigilijnych.
 9. Będą też kalendarze. Pewnie nie zdążymy przed świętami, ale przed nowym rokiem, powinniśmy się wyrobić.
 10. Do sprzątania kościoła zapraszam w piątek. Godzinę możemy ustalić dzisiaj. Proszę, żeby przyszło kilka osób więcej, żeby ustawić i przystroić choinki, być może jeszcze trochę odśnieżyć bliżej kościoła
 11. „Niedziela”