III  NIEDZIELA Wielkiego Postu  12.03.2023

OGŁOSZENIA

  1. W środę po Mszy św. odbędzie się spotkanie formacyjne przed sakramentem bierzmowania. Jest to spotkanie obowiązkowe dla kandydatów i rodziców. Nie chodzi o to, żeby przyszedł jeden rodzic z dzieckiem, ale oboje. Oczywiście poza jakimiś wyjątkowymi sytuacjami.
  2. Dziś w świetlicy o godz. 16.00 odbędzie się spotkanie mieszkańców Łosińca, członków wspólnoty wiejskiej.
  3. Powoli zaczynają się już spowiedzi rekolekcyjne, stąd niekiedy może być trudniej zastać mnie w kancelarii. Proszę jednak pamiętać, że kto szuka, ten znajdzie.
  4. Odnosząc się do kolejnych, coraz bardziej perfidnych i mocniejszych ataków na Kościół, ale też na pomnikowe postacie naszej Ojczyzny nie będę tego wiele komentować. Mamy w rękach pewien oręż. -nie oglądam, nie kupuję, nie oddaje głosu.