IV   NIEDZIELA Wielkiego Postu  19.03.2023

OGŁOSZENIA

1. Jutro będziemy obchodzić uroczystość ku czci św. Józefa. Zapraszam na Mszę św. o godz. 18.00

2. W środę po Mszy św. odbędzie się spotkanie formacyjne przed sakramentem bierzmowania. Jest to spotkanie obowiązkowe dla kandydatów i rodziców.

3. Dziś w świetlicy w Łosińcu II o godz. 16.00 odbędzie się spotkanie mieszkańców, członków wspólnoty wiejskiej. Jest kilka spraw do poruszenia i dobrze by było, gdyby na to spotkanie przyszło trochę osób z obydwu części Łosińca.

4. Drogę krzyżową w najbliższy piątek przeprowadzi grupa piłsudczyków z Tomaszowa Lub.

5. W sobotę wypada uroczystość Zwiastowania Pańskiego. Jest to jednocześnie pierwszy dzień rekolekcji parafialnych. Msze św. w Łosińcu o godz. 8:00 i 18:00, w Ulowie o godz. 10:00. O godz. 16:00 będzie specjalna Msza św. z sakramentem namaszczenia dla  chorych. Zwracam uwagę na to spotkanie. Zapraszam wszystkich chorych, być może trzeba zatroszczyć się zwłaszcza o osoby starsze, które będą w stanie uczestniczyć w tej Mszy św, aby im pomóc dotrzeć do kościoła. Tego dnia, jak co roku możemy dokonać duchowej adopcji dziecka poczętego.

6. Rekolekcje zakończą się w poniedziałek nabożeństwami pokutnymi, podczas których nie  będzie zbierana taca. Dlatego taca z niedzieli będzie przeznaczona dla rekolekcjonisty. Rekolekcje poprowadzi ks. Kamil Kossak.