V   NIEDZIELA Wielkiego Postu   26.03.2023

1. Zapowiedzi:

Małgorzata Hałasa, panna z Kunek i Damian Zdunek, kawaler z Machnowa Starego, parafii Machnów Nowy – I

Anna Gozdek, panna z Zawadek i Mateusz Pałczyński, kawaler z Tomaszowa Lubelskiego, par. NSPJ w Tomaszowie

2. Był początkowo plan, żeby starsze dzieci ze szkoły przyszły na godz. 8:00 na spowiedź. Niestety wczoraj w pierwszy dzień rekolekcji, w święto było tych dzieci przez całą sobotę najwyżej kilkanaście, kandydatów do bierzmowania może pięcioro. W związku z tym nie przewiduję żadnego wspólnego wyjścia ze szkoły do kościoła w ramach rekolekcji. Wychowanie religijne to jest ostatecznie obowiązek rodziców.

3. Dziękuję za ofiary na parafię: narzeczeni Małgorzata i Damian – 200 zł, rodz. Janiuków – 100 zł. Dziękuję za wszelkie oznaki życzliwości i pomoc.

4. Za tydzień będziemy przeżywać Niedzielę Palmową, początek Wielkiego Tygodnia. Przed każdą Mszą św. będzie poświęcenie palm na zewnątrz kościoła i procesja.

5. O godz. 16:00 będzie droga krzyżowa, w tym roku, w Maziłach. Proszę przyjechać po stacje i rozplanować trasę. Na nabożeństwo zapraszam całą parafię.

6. Zmarli: Roman Hałasa z Kunek, pogrzeb odbył się w sobotę, Jan Panasiewicz, pogrzeb będzie jutro o 13:00 w kaplicy