Uroczystość Najświętsze Trójcy    4.06.2023

OGŁOSZENIA

  1. Zapowiedzi: Paweł Przytuła, kawaler z Wólki Łosinieckiej i Kinga Polkowska, panna z Tomaszowa Lub., par Zwiastowania NMP – I.
  2. Dziękuję za ofiarę na kościół bezimienna z Łosińca 500 zł.
  3. W najbliższe trzy dni będzie błogosławieństwo pól; jutro w Maziłach, we wtorek w Kunkach i w środę w Łasochach. W czwartek uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa. Msza św. w Ulowie o godz. 8:00, uroczysta suma z procesją do czterech ołtarzy o godz. 10:00. Bardzo proszę o przygotowanie trasy i procesji.
  4. Przez cały tydzień po Bożym Ciele będziemy przeżywać oktawę. Codziennie po Mszy św. będzie procesja dookoła kościoła; w niedzielę po sumie.
  5. Jutro zaplanowałem pewną pracę przy cmentarzu. Trzeba wykopać niewielki fundament pod rozbudowę magazynku przy śmietniku. Dla 4-5 mężczyzn będzie to ok. 1 do 2 godz. pracy. Zapraszam kogoś, kto by chciał pomóc na godz. 9.00 z łopatą.
  6. Kandydatów do bierzmowania zapraszam na spotkanie w piątek po Mszy św.