OGŁOSZENIA XXVI  Niedziela Zwykła 01.10.2023

  1. Rozpoczynamy dziś październik, miesiąc, w którym wiele osób gromadzi się w kościołach na wspólne odmawianie różańca. Zapraszam na codzienną modlitwę różańcową pół godziny przed Mszą św, czyli o 17:30. Wyjątkiem będzie I czwartek miesiąca, gdzie Mszę św. rozpoczniemy o godz. 18:00, po niej będzie wystawienie Najświętszego Sakramentu, różaniec i dalsza adoracja w ciszy.
  2. W pierwszy piątek miesiąca Msza św. w Ulowie będzie odprawiona o godz. 16.00, w Łosińcu o 18:00.
  3. Spora część dzieci wyjeżdża pod koniec tygodnia na wycieczkę i nie będą mogły uczestniczyć w parafii w I piątku miesiąca, ale rodzice i nauczyciele zadbali o to, by dzieci uczestniczyły we Mszy św. w jednym z kościołów w Łodzi. Część dzieci już się wyspowiadało podczas odpustu. Pozostałe zapraszam do spowiedzi w środę. Będę spowiadać podczas różańca, czyli od 17:30.
  4. W sobotę I sobota miesiąca. Nowenna  z różańcem o godz. 17:30, o 18:00 Msza św. niedzielna.
  5. W przyszłą niedzielę będzie diecezjalny dzień skupienia w Krasnobrodzie dla osób z tzw Margaretki, czyli modlących się za księży. W naszej parafii jest kilkanaście takich osób, które modlą się za mnie, za co jestem im ogromnie wdzięczny. Spotkanie rozpocznie się koronką do Bożego Miłosierdzia o godz. 15:00, potem konferencja, adoracja NS i o 17:00 Msza św. pod przewodnictwem bpa Mariana. Chętnie zamówię busa na ten wyjazd, choć parę osób mówiło, że to jest tak blisko, że można dojechać własnymi autami. Zapraszam więc na to spotkanie. Ja chętnie pojadę i mogę zabrać trzy – cztery osoby.
  6. ULÓW: Za tydzień pod kościołem będzie zaległa zbiórka ofiar na utrzymanie cmentarza i na potrzeby naszej parafii. Ofiary te będzie zbierać nasz kościelny p. Lucjan Obirek.