XXVIII  Niedziela Zwykła 15.10.2023

OGŁOSZENIA

  1. Przeżywamy dziś Dzień Papieski. Dziękuję za zaangażowanie paniom Marcie Świderek i Barbarze Malec i uczniom naszej szkoły, zwłaszcza harcerzom. Dziękuję też każdemu, kto wspiera to szlachetne dzieło.
  2. W przyszłą niedzielę możemy wspomóc mieszkańca naszej parafii, Mateusza Kawalca z Zawadek, który w sierpniu uległ poważnemu wypadkowi, uszkadzając kręgosłup. Mateusz ma sparaliżowane nogi i głęboki niedowład rąk. Wciąż jest w szpitalu. Jego stan bardzo powoli się poprawia, ale potrzebuje długiej rehabilitacji. W przyszłą niedzielę będzie zorganizowany kiermasz, podczas którego możemy pomóc choremu Mateuszowi.
  3. W ubiegłym tygodniu była awaria wody na cmentarzu. Dziękuję p. Zdzisławowi Wójtowiczowi z Ulowa za naprawienie tych urządzeń.
  4. ULÓW: dziś przed kościołem będzie zaległa zbiórka ofiar na utrzymanie cmentarza i na potrzeby naszej parafii. Ofiary te będzie zbierać nasz kościelny p. Lucjan Obirek.