OGŁOSZENIA XXX  Niedziela Zwykła 29.10.2023

  1. Na pomoc w rehabilitacji Mateusza Kawalca zebraliśmy 12734,55 zł. Dziękuję w imieniu rodziny, ale też własnym za hojność serca. Chrześcijanin, który daje jałmużnę najbardziej pomaga sobie samemu.
  2. W środę będziemy przeżywali uroczystość Wszystkich Świętych. Msza św. w Ulowie  o godz. 8:00. Główna Msza św. w int. parafian w kaplicy na cmentarzu o godz. 10:00.  O 17:00, jak co roku będzie odprawiona droga krzyżowa w intencji zmarłych.
  3. W czwartek Dzień Zaduszny. Msza św. o godz. 10:00 za wszystkich zmarłych. O godz. 17:00 pierwsze wypominki i Msza św. Jest to też I czwartek miesiąca, dlatego po Eucharystii będzie jeszcze wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja zakończona błogosławieństwem ogólnym.
  4. W piątek wypada I piątek miesiąca. Msza św. w Ulowie o godz. 15:00, w Łosińcu o 17:00 w kaplicy Bożego Miłosierdzia. Wypominek tego dnia nie będzie.
  5. Od listopada Msze św. wieczorne będą odprawiane o godz. 17:00.
  6. Od 1 listopada do piątku 10 listopada wszystkie Msze św. będą odprawiane w kaplicy na cmentarzu, również w przyszłą niedzielę.
  7. Na stoliku są wyłożone kartki wypominkowe. Pierwsze wypominki będą 2 listopada, ostatnie 10.
  8. Zapraszam na ostatnie nabożeństwa różańcowe w poniedziałek i wtorek na godz. 17:30