1. Rozpoczynamy Adwent, a wraz z nim nowy rok liturgiczny. Zachęcam do częstszej modlitwy, czytania Pisma św. np. księgi proroka Izajasza.
  2. Do nabycia są świece wigilijne. Ofiary za nie będą przeznaczone dla dzieci z najuboższych rodzin.
  3. W najbliższy czwartek wypada I czwartek miesiąca. Zapraszam na adorację po Mszy św.
  4. W piątek 8 grudnia Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP. Msza św. o godz. 17:00
  5. Zakupiłem do szopki nową figurę. Jest to pasterz z owieczką na ramionach; niewiele niższy ode mnie. Jego koszt to 2650 zł.
  6. Opłatki będą poświęcone w przyszłą niedzielę.
  7. Urząd Gminy w Suścu informuje mieszkańców o przeglądach instalacji solarnych zamontowanych w 2018 roku w dniach od 4 do 19. grudnia. Szczegóły na stronie UG.
  8. Zmarli: śp. Józef Kędra z Kunek i Janina Kudyba z Łasoch.