Ogłoszenia 11.02.2024 VI NIEDZIELA ZWYKŁA

Ofiary zebrane dzisiaj na tace przekazane będą na WSD.

Od środy zaczynamy Wielki Post. W Środę Popielcową zapraszam na Msze św. z posypaniem głów popiołem do Łosińca na godz.8.00 i 17.00, do Ulowa na godz. 15.00. Na godz. 8.00zapraszam dzieci z klasy III.

W piątek o godz. 17.00 Droga Krzyżowa. Zachęcam, aby od początku Wielkiego Postu brać udział w tym pięknym nabożeństwie. Zachęcam do udziału dzieci i rodziców, ludzi starszych,doświadczających też różnego cierpienia w życiu.

Gorzkie żale będą jak co roku w Ulowie po Mszy św. w Łosińcu po sumie.

Zachęcam wszystkich do odrzucenia lenistwa duchowego, grzechu i do większej gorliwości. Przychodźmy jak najczęściej na nabożeństwa, postanówmy sobie np.codziennie czytać Pismo św. czy przyjść na Mszę św. w tygodniu.

Spotkania wspólnoty Przyjaciół Oblubieńca odbywać się będą w czwartek po Mszy św. zachęcam do gorliwości.

Planowany jest w naszej diecezji kurs przygotowawczy na nadzwyczajnych szafarzy Komunii św. Chcę jeszcze ustanowić w naszej parafii jednego lub dwóch szafarzy. Proszę zgłaszać propozycje kandydatów.