OGŁOSZENIA

Dzisiejsza taca przeznaczona jest na KUL.

Zapowiedzi:

  1. Łukasz Oberda, kawaler z Łosińca i Anna Bąk, panna z Giedlarowej, parafii pw. św. Michała Arch. w Giedlarowej – I
  2. Józef Bałka, kawaler z Zawadek i Mariola Malinowska, panna ze Strzelec, parafii MB Częstochowskiej w Białopolu – II

W tym tygodniu, w czwartek wypada I czwartek miesiąca. Zapraszam na adorację i uwielbienie Chrystusa Zmartwychwstałego po Mszy św. o godz. 18:00

Wypada również I piątek miesiąca. Msza św. w Ulowie o godz. 16:00, w Łosińcu o 18:00.

W następną niedzielę, tzw białą będziemy obchodzić uroczystość Bożego Miłosierdzia; jak co roku nie będzie Mszy św. o godz. 12:00 w kościele, a będzie o godz. 15:00 w kaplicy Bożego Miłosierdzia na cmentarzu. Dziękuję przy tej okazji za wymurowanie, powiększenie budynku gospodarczego przy cmentarzu p. Grzegorzowi Strumidle z Łosińca.

Dziękuję wielu osobom za pomoc w dobrym przeżyciu świąt Paschalnych. Szczególne podziękowania składam panu kościelnemu Lucjanowi, organiście Bartłomiejowi i szafarzom Komunii św. Marianowi i Wiesławowi, którzy posługiwali nie tylko w kościele, ale też od lat w każdą niedzielę zanoszą Komunię św. chorym do ich domów.

Dziękuję członkom wspólnoty Przyjaciół Oblubieńca i wszystkim, którzy angażowali się w czytania, śpiew, komentarze podczas Triduum Paschalnego.

Dziękuję strażakom (Łosiniec I, Wólka Łosiniecka, Kunki i Ulów) i harcerzom za wartę przy grobie Pańskim i podczas procesji rezurekcyjnej.

Dziękuję za wykonanie dekoracji ciemnicy i grobu Pańskiego. Za kwiaty zapłaciłem blisko 2 tys. zł. W Ulowie zostały dokupione jeszcze dodatkowo!

Dziękuję za modlitwy, czuwania.

Stary przedsionek kościoła został pokryty gontem. Zapłaciłem za to 7500 zł.

Złożyłem dokumenty dotyczące budynku gospodarczego w UG w Tomaszowie. Najpierw wyrobiłem mapy, potem z mapami odpowiedni wniosek, który zostanie wysłany do Zamościa, tam ok. dwóch miesięcy będą się zastanawiać nad lokalizacją i wyglądem budynku, po podjęciu decyzji, być może trzeba będzie jeszcze składać dokumenty do starostwa. A to chodzi tylko o zwykły tzw blaszak.