V NIEDZIELA WIELKANOCY 28.04.2024

1. Zapowiedzi: Tomasz Kijko, kawaler z Łosińca i Aneta Wajda, panna z Łaszczówki – II
  2. W tym tygodniu będą kolejne błogosławieństwa pól. Jutro o 18:00 w Wólce Łosinieckiej, we wtorek w Maziłach, w środę w Łosińcu i w przyszłą niedzielę w Ulowie o godz. 16:00; dlatego nie będzie Mszy św. w Ulowie o godz. 10:00
  3. W środę rozpoczyna się miesiąc maj, a więc nabożeństwa majowe. Zapraszam codziennie na godz. 18:00 na wspólną modlitwę. W niedziele i święta litania loretańska będzie odśpiewana przed sumą.
  4. W czwartek 2 maja I czwartek miesiąca. Po Mszy św. adoracja Najświętszego Sakramentu.
  5. W piątek 3 maja uroczystość MB Królowej Polski. Porządek Mszy św. niedzielny. Jest to też I piątek miesiąca.
  6. We wtorek o godz. 17:00 będzie spotkanie dzieci pierwszokomunijnych.
  7. Sprzątanie: ZAKAZ DOTYKANIA OŁTARZA, ELEMENTÓW ZŁOCONYCH, ŚWIECZNIKÓW NA OŁTARZU! Sprzątanie, to umycie podłogi, odkurzenie dywanów i ustawienie kwiatów przed ołtarzem.