II NIEDZIELA WIELKANOCNY  17.04.2023

OGŁOSZENIA

  1. Zapowiedzi: Żaneta Kawalec, panna z Zawadek i Paweł Sobaszek, kawaler z Gromady, parafii MB Nieustającej Pomocy w Gromadzie – I
  2. Przypomnę, że dziś będzie Msza św. na cmentarzu o godz. 15:00.
  3. Dziękuję za ofiarę na kościół bezimienna 200 zł.
  4. Dziękuję sąsiadom Kazimierzowi Jakubcowi i Tadeuszowi Neciowi za posadzenie 50 świerków na placu obok plebanii.
  5. W przyszłą niedzielę, 23 kwietnia, będziemy obchodzić odpust ku czci Opieki Św. Józefa Oblubieńca NMP. Uroczysta suma o godz. 12:00. Zapraszam do procesji strażaków,  dziewczynki do trzymania szarf, szczególnie z klas 3-4, chłopców do niesienia różańca. Strażaków proszę o nałożenie defiladowych, złotych hełmów.
  6. W czwartek po Mszy św. odbędzie się spotkanie dzieci przed I Komunią św.
  7. Na sobotę proszę rodziców dzieci do prac porządkowych. Chciałbym przenieść elementy przedsionka starego kościoła z drewutni na plac i zadaszyć. Poza tym przewieść trochę cegieł na cmentarz. Planujemy podwyższyć dzwonnicę i rozbudować magazyn koło śmietnika, żeby chować tam ławki na okres zimowy. Zapraszam więc głównie mężczyzn. Można zabrać ze sobą łopatę, może siekierę. Zapraszam na godz. 9.