OGŁOSZENIA III NIEDZIELA ADWENTU 13.12.2020

  1. Zapowiedzi: Edyta Wdowiak, panna z Łosińca i Mateusz Mikuła, kawaler z Pasiek, parafii św. Józefa w Tomaszowie Lub. – II
  2. Powoli, na różny sposób docierają do naszych rodzin opłatki. Możemy je nabywać dzisiaj, jak też we wszystkie dni do 24. grudnia.
  3. Od najbliższej środy, 16 grudnia rozpoczynamy nowennę do Bożego Narodzenia. Jest to piękne nabożeństwo w całości śpiewane. Msza św. będzie miała charakter rorat, a więc nie zapomnijmy o lampionach. Zapraszam też dzieci. Nowenna będzie odprawiana o godz. 17.00, w niedzielę przed sumą.
  4. Przez te dni będę też do dyspozycji w konfesjonale przed Mszami św. W naszym dekanacie nie ma rekolekcji. Księża we własnych parafiach będą posługiwać w sakramencie pokuty.
  5. W Wigilię Bożego Narodzenia będzie ostatnia nowenna o godz. 9.00, a po niej Msza św. za zmarłych, których chcielibyśmy w ten szczególny dzień wspomnieć, poprzez modlitwę połączyć się z nimi. Można już zapisywać już ich imiona u mnie.
  6. Jak co roku, do nabycia są świece Caritas jako wigilijne dzieło pomocy dzieciom. Taką też świecę przynosimy na Mszę św. wigilijną i zapalamy rodzinnie w momencie, w którym będę wyczytywać Imię waszych bliskich zmarłych.
  7. Zapraszam Radę Parafialną na spotkanie do sali na plebanii jutro na godz. 17.00. Jest kilka spraw do omówienia.