UROCZYSTOŚĆ ŚWIĘTEJ BOŻEJ RODZICIELKI       01.01.2023

OGŁOSZENIA

  1. Wczoraj dotarła do nas smutna wiadomość o śmierci papieża Benedykta XVI, człowieka wielkiej wiary, pokory i ogromnej wiedzy,  jednego z najwybitniejszych teologów XX wieku.
  2. W czwartek wypada I czwartek miesiąca, a więc oczekiwany przez wielu z nas czas na osobiste spotkanie z Jezusem eucharystycznym. Zapraszam na adorację i uwielbienie Jezusa w Duchu Świętym po Mszy św.
  3. W piątek Uroczystość Objawienia Pańskiego, czyli Trzech Króli. Porządek Mszy św. niedzielny. Jak przez kilka ostatnich lat również i w tym roku urządzimy orszak Trzech Króli. Proszę przygotować stroje dla siebie, dla dzieci – korony, szaty. Orszak rozpoczniemy od szkoły o godz. 11:30. Jest to też I piątek miesiąca.
  4. Jutro wizyty duszpasterskiej nie będzie.

We wtorek od 9:00 chciałbym odwiedzić mieszkańców Maził od rodz. Szarowolców

W środę od 13:00 Wólka Duża od rodz Mandziuków do Borowiczów

w czwartek  od 13;00 od rodz Kuryłów do Suskich

Sobota od 9:00 od rodz. Pasków do końca

Przypomnę, że nie chcę na siłę wchodzić do domów, gdzie nie jestem oczekiwany, w rodzinach, które zerwały łączność z Kościołem. Niech więc znakiem będzie wyjście i zaproszenie mnie przez gospodarza.