Święto Świętej Rodziny  31.12.2023

1. Jutro, 1 stycznia, będziemy obchodzić uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi. Msza św. w Ulowie o godz. 10:00, w Łosińcu o 12:00 i 16:00

2. W czwartek I czwartek miesiąca. Po Mszy św o godz. 17:00 będzie adoracja NS. Będziemy adorować Jezusa w ciszy i przy śpiewie kolęd.

3. W piątek I piątek miesiąca. Msza św. w Ulowie o 15:00, w Łosińcu o 17:00.

4.W sobotę 6 stycznia uroczystość Objawienia Pańskiego. Porządek Mszy św. niedzielny. O godz. 11:30 rozpoczniemy orszak królewski spod szkoły. Proszę o przygotowanie sobie szat królewskich, koron dla dorosłych i dla dzieci. Niech to będzie też chrześcijańska odpowiedź na marsze antychrześcijańskie i antyrodzinne organizowane w naszym kraju.

5. W przyszłą niedzielę po sumie dzieci z naszej szkoły wystawią jasełka.

6. Dziękuję za choinki ofiarowane do kościoła i dla mnie Annie i Andrzejowi Wójtowiczom z Kunek.

7.Dziękuję za ich ubieranie i szopkę p. Lucjanowi i wspólnocie Przyjaciół Oblubieńca.

8. Dziękuję szafarzom Komunii św. za ich posługę w czasie świąt, szczególnie za zaniesienie Komunii chorym.

9.Dziękuję za ofiary złożone na hospicjum Santa Galla. Zebraliśmy 2174 zł. Dziękuję raz jeszcze p. Marcie Świderek i harcerzom.

10. Dziękuję za wyrazy życzliwości w stosunku do mnie, za wiele ciepłych słów i za różne smaczne rzeczy, które dostałem od parafian przed świętami.

11. Dziękuję za ofiary zebrane przy okazji opłatków.

12. Wizyta duszpasterska. W tym tygodniu będzie dość ograniczona. We wtorek od 9;00 Maziły Zagrodniki od rodz. Szarowolców. Od 15;30 od rodz. Strumidłów do rodz. Mrozów. W środę nie będę chodzić; w czwartek od 12:00 od rodz. Szczerbińskich do  Słotwińskich.