OGŁOSZENIA

VI Niedziela Zwykła                                                       17.02.2019

 

 

                       OGŁOSZENIA

  1. Trwają prace przy naszym kościele. Wczoraj prowadziliśmy prace porządkowe. Poprosiłem o to w piątek po południu i w sobotę od rana byli już panowie z Łosińca: Józef Mandziuk, Ryszard Mandziuk, Grzegorz Byra, Janusz Kijko, Wiesław Oberda, Jakub Oberda, Ryszard Margol, Józef Ważny, Ryszard Rogowski, Tadeusz Szałański, Jarosław Koper, Damian Woszczak i Andrzej Słomiany. Uporządkowany jest już plac przy kościele, w miarę też teren poza ogrodzeniem.

Mamy już w bardzo dużej części wykonane ogrodzenie kościoła. Są już wszystkie słupki, poza tymi przy bramach i furtkach, jest większość murków między nimi. Rozpoczęli już prace hydraulicy, którzy od czwartku będą montować ogrzewanie w kościele. Od wtorku będzie montowana instalacja elektryczna i nagłośnieniowa.

Za dwa tygodnie, 4 marca mają wejść na dach dekarze; rozpoczną prace od założenia rynien. W tym czasie będzie przywieziona nowa wieża i zamontowana na budynku. Są też wykonywane okna i drzwi, które mają być zamontowane również na początku marca. Wtedy też rozpoczną się prace wykończeniowe wewnątrz kościoła. Marzec ma być więc bardzo intensywny w pracach remontowych.

  1. Pani dyrektor Szkoły Podstawowej w Łosińcu ogłasza nabór dzieci do klasy I i przedszkola na następny rok szkolny. W postępowaniu rekrutacyjnym do przedszkola mogą brać udział dzieci urodzone w latach 2013- 2016. Do klasy I dzieci urodzone w roku 2012 oraz dzieci odroczone. Wnioski można pobrać w sekretariacie szkoł
  1. Zmarł śp Eugeniusz Petela z Kunek. Pogrzeb będzie jutro o godz. 14.00 wyprowadzenie z domu.

Święty Michale Archaniele, wspomagaj nas w walce, a przeciw niegodziwości i zasadzkom złego ducha bądź nam obroną. Oby go Bóg pokonać raczył. Pokornie o to prosimy. A Ty, Wodzu zastępów anielskich, szatana i inne duchy złe, które na zgubę dusz ludzkich po tym świecie krążą, mocą Boża strąć do piekła. Amen.