NAWIEDZENIE FIGURY ŚW MICHAŁA ARCHANIOŁA

NAWIEDZENIA FIGURY ŚW. MICHAŁA ARCHANIOŁA Z CUDOWNEJ GROTY OBJAWIEŃ NA GÓRZE GARGANO

w parafii św. Michała Archanioła

w Łosińcu

11-13.09.2019

ŚRODA 11 września 2019

17.30 – Nabożeństwo oczekiwania na parkingu przy cmentarzu. Po przyjeździe kaplicy z Figurą wyruszamy procesją do kościoła.

18.00 – Powitanie św. Michała Archanioła w kościele Msza św. na rozpoczęcie nawiedzenia.

Czas osobistej modlitwy.

21.00 – Apel Jasnogórski z rozważaniem na zakończenie dnia.

CZWARTEK 12 września 2019

9.00 – Czas osobistej modlitwy, możliwość spowiedzi.

10.00 – Msza św., na którą zapraszamy szczególnie ludzi chorych, cierpiących i starszych.   Umocnieni wstawiennictwem św. Michała odnowimy przyrzeczenia chrzcielne.

Zakończymy spotkanie indywidualnym błogosławieństwem z racji nawiedzenia.

15.00 – Koronka do Miłosierdzia Bożego i modlitwy przez przyczynę św. Michała Archanioła oraz błogosławieństwo dzieci przy Figurze św. Michała Archanioła.

17.00 – Czas osobistej modlitwy, możliwość spowiedzi.

18.00 – Msza św. oraz nabożeństwo z prośbą o uzdrowienie i uwolnienie z nienawiści, braku wybaczenia, nałogów, zniewoleń za przyczyną św. Michała Archanioła z modlitwą wstawienniczą przed Najświętszym Sakramentem.

21.00 – Apel Jasnogórski z rozważaniem na zakończenie dnia.

PIĄTEK 13 września 2019

9.00 – Czas osobistej modlitwy

10.00 – Msza św. Pożegnania z Aktem Zawierzenia Parafii św. Michałowi Archaniołowi.

W czasie nawiedzenia możliwość przyjęcia Szkaplerza
św. Michała Archanioła oraz nabycia anielskich pamiątek

Ofiary złożone na tacę w czwartek i piątek są przeznaczone na rozwój kultu św. Michała Archanioła
oraz na dzieła apostolskie Zgromadzenia Księży Michalitów (szkoły, domy dziecka, praca misyjna i wydawnicza, budowa sanktuarium św. Michała Archanioła w Mińsku na Białorusi)