II  NIEDZIELA  WIELKIEGO  POSTU 25.02.2024

  1. Od tego tygodnia Msze św. będą odprawiane o godz. 18:00.
  2. W piątek wypada I piątek miesiąca. Msza św. w Ulowie o godz. 16:00, w Łosińcu o 18:00. Jak co roku w takiej sytuacji, droga krzyżowa rozpocznie się o godz. 17:30, ja w tym czasie będę spowiadać w drugiej zakrystii.
  3. W naszej sali gimnastycznej odbędzie się kolejna piękna impreza. Otóż p. dyrektor i mieszkańcy Łosińca zorganizowali turniej siatkówki. Odbędzie się on w sobotę 2 marca o godz. 10:00. Do tej pory zgłosiło się siedem drużyn: z Kunek, Wólki Łosinieckiej, Łosińca I, Grabowicy, (a także drużyna Służby Celno-Skarbowej i drużyna Wojsk Obrony Terytorialnej). Turniej będzie okazją do promocji sali i okazją do wsparcia doposażenia w sprzęt sportowy.
  4. W sobotę I sobota miesiąca. Msza św. z nowenną o godz. 18:00.
  5. Dziękuję p. Lucjanowi za wielokrotną pomoc w różnych potrzebach; również wczoraj.