V NIEDZIELA WIELKANOCY 15.05.2022

OGŁOSZENIA

Zapowiedzi:

Dominika Mróz, panna z Kunek i Sylwester Królik, kawaler ze Snopkowa, par. bł. Karoliny w Snopkowie – II.

Dziękuję za ofiary na parafię: Krystyna Wawrzusiszyn z Ulowa – 100 zł i bezimienna z Wólki Łosinieckiej – 100 zł.

W poniedziałek i wtorek nie będzie Mszy św. w kościele z racji błogosławieństwa pól.

W poniedziałek będzie błogosławieństwo pól i Msza św. w Wólce Łosinieckiej, we wtorek w Maziłach. W środę w Zawadkach i zakończenie Mszą św. w kościele, podobnie w Łosińcu w czwartek. Początek nabożeństwa o godz. 18:00. W przypadku złej pogody, niezależnie od miejscowości spotykamy się na modlitwie w kościele,

Dziękuję rodzicom dzieci pierwszokomunijnych za obsadzenie skarpy przed kościołem roślinami – iglakami. Pięknie to wygląda już, a będzie jeszcze ładniej. Trzeba jeszcze dokupić kilkanaście roślin, żeby dokończyć to dzieło. Rośliny te zostały  zakupione przez rodziców. Raz jeszcze dziękuję.

Dzieci przygotowujące się do I Komunii św. zapraszam na spotkanie w środę na 17:00.

Przy kościele zostały zamontowane konstrukcje pod panele. Będą one zamontowane w tym tygodniu. Trzeba też w najbliższych dniach zakupić tzw falownik za ok. 4-6 tys. zł.

Dziś od godz. 15:00 będę zbierać ofiary na potrzeby naszej parafii w Łosińcu II. Poproszę kilka osób o pomoc. Gdyby ktoś chciał mi pomóc, to proszę o kontakt. Przypomnę, że jest to zbiórka ofiar na zapłatę drugiej raty za ołtarz św. Józefa i na zapłatę za urządzenia fotowoltaiczne, które dają nam komfort ciepła zimą i chłodu latem.

Zmarł śp Jan Ważny z Łosińca. Pogrzeb odbył się w piątek. …