Ogłoszenia XXII NIEDZIELA ZWYKŁA 28.08.2022                          

  1. Zapowiedzi: Marek Kozicki, kawaler z Łosińca i Anna Komadowska, panna z Majdanu Górnego, par. Zw. NMP w Tomaszowie Lub. – I
  2. W środę po Mszy św. będzie poświęcenie kapliczki w Kolonii Świdy, ufundowanej przez rodzeństwo Bosiaków. Dziękuję za tę inicjatywę i zapraszam na wspólną modlitwę.
  3. W czwartek 1 września rozpoczęcie roku szkolnego. Zapraszam na Mszę św. o godz. 8.45.
  4. Również w czwartek wypada I czwartek miesiąca. Zapraszam na adorację Najświętszego Sakramentu po Mszy św. o godz. 18.00
  5. W piątek I piątek miesiąca; Msza św. w Ulowie o godz. 16.00, w Łosińcu o 18.00.
  6. Na stronie parafii jest zakładka „cmentarz”. Można tam wejść i wpisać np. nazwisko, imię, czy inne dane osoby zmarłej, wyświetli nam się wtedy miejsce grobu a także zdjęcie. Niestety ktoś w ostatnim czasie zhakował serwer, czyli włamał się na niego i porobił trochę bałaganu. Np nie ma polskiej czcionki na tej właśnie zakładce. Ma to być naprawione w ciągu ok. dwóch tygodni.  Wkrótce pojawią się jeszcze nowe informacje. Zapłaciłem już całość za to opracowanie.
  7. Gdyby ktoś znalazł trochę czasu w sobotę przed południem, żeby pomóc mi ogarnąć parę rzeczy przy plebanii, to proszę o pomoc.
  8. Lasy Państwowe we współpracy z Gminą Susiec zapraszają na tzw Białą Sobotę, czyli na bezpłatne konsultacje lekarskie, która odbędzie się w przychodni w Suścu 10 września w godzinach od 9.30 do 15.00. Zainteresowani mogą się rejestrować od jutra do 8 września.