Odpust ku czci Opieki Św. Józefa Oblubieńca NMP III NIEDZIELA WIELKANOCNY 23.04.2023O

OGŁOSZENIA

  1. Zapowiedzi: Żaneta Kawalec, panna z Zawadek i Paweł Sobaszek, kawaler z Gromady, parafii MB Nieustającej Pomocy w Gromadzie – II
  2. Obchodzimy dziś uroczystość odpustową ku czci Opieki Św. Józefa Oblubieńca NMP. Dziękuję ks. Markowi Giergielowi za sprawowanie Mszy św. w naszej intencji i wygłoszoną homilię. Dziękuję księżom z sąsiednich parafii za przybycie i modlitwę, dziękuję wszystkim gościom świeckim, którzy odwiedzając tego dnia bliskich skorzystali z tego daru jakim jest odpust. Dziękuję wszystkim parafianom, zwłaszcza tym, którzy przyczynili się do dobrego przeżycia tej uroczystości przez nas wszystkich.
  3. Dziękuję p. Lucjanowi za wczorajszą pracę, dziękuję strażakom, dzieciom biorącym udział w procesji. Dziękuję za ofiarowane dary na odpustowy stół, dziękuję p. Janinie i paniom pomagającym w przygotowaniu obiadu.
  4. Dziękuję za prace porządkowe przy kościele: Krzysztof Gancarz, Marcin Magdziak, Ryszard Korga, Sławomir Szabat, Sylwester Oleszek, Wojciech Nowak, Sylwester Bujanowski, Grzegorz Wójtowicz, Jerzy Kusiak i Grzegorz Kijko.
  5. W środę po Mszy św. odbędzie się spotkanie dzieci przed I Komunią św.