IV NIEDZIELA WIELKANOCNY 30.04.2023

1. Zapowiedzi: Karolina Gaca, panna z Łosińca i Krystian Wójtowicz, kawaler z Zamościa, par. MB Królowej Polski – I
  2. Jutro rozpoczynamy miesiąc maj. Zachęcam do tego, żeby na nowo zacząć spotykać się na majówki pod figurami. Zapraszam też codziennie na nabożeństwo do kościoła na godz. 18:00.
  3. W środę uroczystość MB Królowej Polski. Porządek Mszy św. niedzielny. Pamiętajmy, aby dzień wcześniej wywiesić flagi państwowe.
  4. W czwartek I czwartek miesiąca. Zapraszam na adorację Najświętszego Sakramentu po Mszy św.
  5. W piątek I piątek miesiąca. Msza św. w Ulowie o godz. 16:00, w Łosińcu o 18:00.
  6. Spotkanie dzieci przed I Komunią św. odbędzie się  w  czwartek o godz. 17:15
  7. W przyszłą niedzielę w Ulowie będzie poświęcenie pól. Msza św. z godz. 10:00 będzie przeniesiona na godz. 15:00 – o tej porze rozpocznie się nabożeństwo.
  8. Zapraszam do prac porządkowych pozostałych rodziców na najbliższą sobotę. Może być też np jutro na 9:00.
  9. Zmarła śp Stanisława Syta z Wólki Łosinieckiej