Uroczystość Zesłania Ducha Świętego 28.05.2023

1. Pierwsza Komunia św. (podziękowania: p. Marta, rodzice za dar ołtarza, za pracę i współpracę)
  2. Dzieci pierwszokomunijne zapraszam na biały tydzień: codziennie do soboty na Mszę św. o godz. 18:00.
  3. Dzisiejsza uroczystość Zesłania Ducha Świętego kończy okres wielkanocny. Od jutra rozpoczynamy okres zwykły.
  4. Jutro święto Matko Kościoła. Zapraszam na Msze św. o godz. 8:00 i 18:00 do Łosińca i na 10:00 do Ulowa. Nie jest to święto obowiązujące , ale zachęcam do świętowania.
  5. W przyszłą niedzielę dzieci z klasy czwartej będą obchodzić rocznicę I Komunii św. Zapraszam dzieci do spowiedzi w piątek. Rodziców do sprzątania kościoła, koszenia w sobotę na godz. 9:00
  6. W tym tygodniu wypada I czwartek miesiąca. Uczcimy Chrystusa poprzez adorację Najświętszego Sakramentu po Mszy św. o godz. 18:00.
  7. W piątek I pt miesiąca. Msze św. w Ulowie o 16:00, w Łosińcu o 18:00.
  8. Kandydatów do bierzmowania zapraszam na spotkanie w poniedziałek po Mszy św. Proszę pomyśleć o imieniu do bierzmowania i dostarczyć dane świadka tego sakramentu.