XIII  Niedziela Zwykła   25.06.2023

OGŁOSZENIA

  1. Zapowiedzi:Katarzyna Krupa, panna z Ulowa i Mateusz Sokołowski, kawaler z Komarowa Osady, par. Świętej Trójcy w Komarowie – I
  2. Agata Gemborys, panna z Wólki Łosinieckiej i Paweł Szybowski, kawaler z Baligrodu, par. Niepokalanego Poczęcia NMP – I
  3. Dziękuję za ofiary od narzeczonych po 200 zł.
  4. W poniedziałek w naszej parafii było bierzmowanie. Dziękuję młodzieży za ładną postawę, dziękuję rodzicom za Wasze zaangażowanie, dziękuję za ofiarę pełną smacznych rzeczy, dziękuję za dar ołtarza – jest to tzw lawaterz, który stoi obok tabernakulum.
  5. W czwartek wypada I czwartek miesiąca. Po Mszy św. będzie adoracja Najświętszego Sakramentu – okazja do spotkania z żywym Chrystusem. Jest to też okazja do spotkania się z samym sobą.
  6. W pierwszy piątek miesiąca Msza św. w Ulowie o godz. 9:00, w Łosińcu o 18:00. Spowiedź przed Mszą.
  7. W tych dniach zbierane będą ofiary na potrzeby naszej parafii. Część pieniędzy będzie przeznaczona na zapłatę za wykonanie kapliczki – przedsionka starego kościoła. W tym tygodniu będzie on pokryty membraną dachową i wykonana tylna ściana. Za jakiś czas będzie pokryty gontem.
  8. Część ofiar będzie zatrzymana na zapłatę za ogrzewanie kościoła w pierwszym półroczu tego roku i zapłatę za wywóz śmieci z cmentarza.
  9. Równocześnie będą zbierane ofiary na utrzymanie cmentarza w porządku i czystości. Do tej ofiary zobligowany jest każdy, również osoby spoza Kościoła, które korzystają z cmentarza. Mam na myśli innowierców mieszkających na terenie naszej parafii.
  10. Spotkanie Rady Parafialnej odbędzie się w niedzielę za dwa tygodnie.