OGŁOSZENIA

XXVIII  NIEDZIELA ZWYKŁA                  11.10.2020

  1. Dziś XX Dzień Papieski. Mamy możliwość wesprzeć to szlachetne dzieło. Dziękuję p. Marcie Świderek i harcerzom z naszej szkoły za włączenie się w tę piękną inicjatywę.
  2. Dziękuję za pyszne przetwory, warzywa, soki domowej roboty. Bardzo jest mi miło, że o mnie ktoś pamięta z życzliwością.
  3. W najbliższy wtorek, 13 października ostatnie nabożeństwo fatimskie. O godz. 18.00 będzie Msza św., po niej procesja różańcowa z figurą MB Fatimskiej. Przynieśmy ze sobą lampiony.
  4. Dziękuję za pracę na cmentarzu. W poniedziałek były trzy osoby: Zenon Gęborys z Wólki Łosinieckiej, Grażyna Nowak z Maził i Krystyna Borowicz z Łosińca. We wtorek Józef Ważny z Łosińca i Michał Pitura. Zrobili tyle ile mogli, wykarczowali część krzaków i chaszczy. Nikogo więcej nie było. Ogrodzenie leży na cmentarzu.
  5. W najbliższym czasie pojawią się kartki wypominkowe, które w tym roku nie dotrą do naszych domów ze względu na zarazę, ale będziemy je mogli wziąć w kościele. Nikt z nas nie wie, jak będą wyglądać dni 1 i 2 listopada. Dlatego trzeba nam się skupić na modlitwie wypominkowej, gdzie będziemy się spotykać w mniejszych grupach na modlitwie za naszych bliskich zmarłych. Do kartki wypominkowej będzie dołożony regulamin naszego cmentarza.
  6. W ostatnich dniach, ze względu na wzrost zakażeń, rząd Polski wprowadził zaostrzone przepisy ochrony przed zakażeniem. Dlatego wszystkie osoby przebywające w kościele muszą mieć zakryte maseczką usta i nos. Zresztą na zewnątrz kościoła obowiązują nas te same zasady.
  7. Zasady przyjmowania Komunii św.
  8. Za tydzień taca na misje.